ENKHUIZEN - De sponsorloop van basisschool De Mozaïek in Enkhuizen werd een groot succes! Alle leerlingen zetten zich enthousiast in en haalden gezamenlijk maar liefst €5.540 op voor een nieuw varkenshok op het Hertenkamp in Enkhuizen.

Tijdens de sponsorloop werden er héél veel rondjes gerend. De kinderen werden aangemoedigd door ouders, familie en leerkrachten en er hing een sportieve en feestelijke sfeer. Het mooie weer maakte deze feestelijke dag helemaal af!

Dankzij al die kinderen van Het Mozaïek en hun sponsors komt er een prachtig varkenshok bij ’t Hertenkamp. Dat is goed nieuws voor de drie varkens die er na de zomer hun intrek zullen nemen!

“Wij zijn enorm trots op onze leerlingen en dankbaar voor alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt,” aldus een woordvoerder van de school, “Het was niet alleen een fantastische dag, maar het is ook geweldig om te zien hoe kinderen zich inzetten voor de dieren en voor hun eigen omgeving.”

Ook het Hertenkamp spreekt van een hartverwarmende actie en is blij met de steun vanuit de school, de sponsoren en vooral van al die kinderen die zo hun best gedaan hebben!